AC1206FR-104K12L
MFR.Part #
AC1206FR-104K12L
JLCPCB Part #
C5552640
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS