AC1206FR-1045R3L
MFR.Part #
AC1206FR-1045R3L
JLCPCB Part #
C5936762
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS