AC1206FR-103K9L
MFR.Part #
AC1206FR-103K9L
JLCPCB Part #
C7066041
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS