AC1206FR-102K49L
MFR.Part #
AC1206FR-102K49L
JLCPCB Part #
C5936756
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS