AC1206FR-101K62L
MFR.Part #
AC1206FR-101K62L
JLCPCB Part #
C6114169
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS