AC1206FR-079R76L
MFR.Part #
AC1206FR-079R76L
JLCPCB Part #
C910965
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS