AC1206FR-0795K3L
MFR.Part #
AC1206FR-0795K3L
JLCPCB Part #
C229853
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS