AC1206FR-078R25L
MFR.Part #
AC1206FR-078R25L
JLCPCB Part #
C229838
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS