AC1206FR-078K45L
MFR.Part #
AC1206FR-078K45L
JLCPCB Part #
C229833
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS