AC1206FR-078K2L
MFR.Part #
AC1206FR-078K2L
JLCPCB Part #
C229832
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS