AC1206FR-07806KL
MFR.Part #
AC1206FR-07806KL
JLCPCB Part #
C229807
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS