AC1206FR-077R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1206FR-077R5L
JLCPCB Part #
C138245
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS