AC1206FR-07680KL
MFR.Part #
AC1206FR-07680KL
JLCPCB Part #
C144480
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS