AC1206FR-07649KL
MFR.Part #
AC1206FR-07649KL
JLCPCB Part #
C229748
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS