AC1206FR-0763K4L
MFR.Part #
AC1206FR-0763K4L
JLCPCB Part #
C229746
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS