AC1206FR-0752K3L
MFR.Part #
AC1206FR-0752K3L
JLCPCB Part #
C229694
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS