AC1206FR-0751RL
MFR.Part #
AC1206FR-0751RL
JLCPCB Part #
C144483
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS