AC1206FR-0751R1L
MFR.Part #
AC1206FR-0751R1L
JLCPCB Part #
C229692
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS