AC1206FR-074R64L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1206FR-074R64L
JLCPCB Part #
C444334
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.64Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS