AC1206FR-074R12L
MFR.Part #
AC1206FR-074R12L
JLCPCB Part #
C229681
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS