AC1206FR-074K7L
MFR.Part #
AC1206FR-074K7L
JLCPCB Part #
C144486
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS