AC1206FR-074K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1206FR-074K3L
JLCPCB Part #
C229669
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS