AC1206FR-0744K2L
MFR.Part #
AC1206FR-0744K2L
JLCPCB Part #
C229643
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS