AC1206FR-0740R2L
MFR.Part #
AC1206FR-0740R2L
JLCPCB Part #
C229627
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 40.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS