AC1206FR-073M16L
MFR.Part #
AC1206FR-073M16L
JLCPCB Part #
C910958
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.16MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS