AC1206FR-073K01L
MFR.Part #
AC1206FR-073K01L
JLCPCB Part #
C229594
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS