AC1206FR-0730K9L
MFR.Part #
AC1206FR-0730K9L
JLCPCB Part #
C229543
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS