AC1206FR-072K32L
MFR.Part #
AC1206FR-072K32L
JLCPCB Part #
C229511
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS