AC1206FR-07287KL
MFR.Part #
AC1206FR-07287KL
JLCPCB Part #
C229496
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 287kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS