AC1206FR-0727R4L
MFR.Part #
AC1206FR-0727R4L
JLCPCB Part #
C229493
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 27.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS