AC1206FR-0723R7L
MFR.Part #
AC1206FR-0723R7L
JLCPCB Part #
C229465
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS