AC1206FR-0720RL
MFR.Part #
AC1206FR-0720RL
JLCPCB Part #
C229440
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS