AC1206FR-07200RL
MFR.Part #
AC1206FR-07200RL
JLCPCB Part #
C229435
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS