AC1206FR-071R91L
MFR.Part #
AC1206FR-071R91L
JLCPCB Part #
C910952
Description
-55℃~+155℃ 1.91Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS