AC1206FR-071R82L
MFR.Part #
AC1206FR-071R82L
JLCPCB Part #
C229433
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS