AC1206FR-071R54L
MFR.Part #
AC1206FR-071R54L
JLCPCB Part #
C229428
Description
-55℃~+155℃ 1.54Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS