AC1206FR-071R4L
MFR.Part #
AC1206FR-071R4L
JLCPCB Part #
C229427
Description
-55℃~+155℃ 1.4Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS