AC1206FR-0719R6L
MFR.Part #
AC1206FR-0719R6L
JLCPCB Part #
C229377
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS