AC1206FR-07169KL
MFR.Part #
AC1206FR-07169KL
JLCPCB Part #
C229342
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS