AC1206FR-07160RL
MFR.Part #
AC1206FR-07160RL
JLCPCB Part #
C229337
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS