AC1206FR-07147RL
MFR.Part #
AC1206FR-07147RL
JLCPCB Part #
C229321
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS