AC1206FR-0713R7L
MFR.Part #
AC1206FR-0713R7L
JLCPCB Part #
C229315
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS