AC1206FR-07133KL
MFR.Part #
AC1206FR-07133KL
JLCPCB Part #
C229308
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS