AC1206FR-07115RL
MFR.Part #
AC1206FR-07115RL
JLCPCB Part #
C229283
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS