AC1206FR-0710R7L
MFR.Part #
AC1206FR-0710R7L
JLCPCB Part #
C910944
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS