AC1206FR-07105KL
MFR.Part #
AC1206FR-07105KL
JLCPCB Part #
C229270
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS