AC1206FR-07102RL
MFR.Part #
AC1206FR-07102RL
JLCPCB Part #
C229269
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS