AC1020JK-07750RL
MFR.Part #
AC1020JK-07750RL
JLCPCB Part #
C20143128
Description
-55℃~+155℃ 1W 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS