AC1020JK-07470RL
MFR.Part #
AC1020JK-07470RL
JLCPCB Part #
C7066004
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS