AC1020JK-073K3L
MFR.Part #
AC1020JK-073K3L
JLCPCB Part #
C20143124
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS